Technologie lana Singing Rock

SINGING ROCK ROUTE 44

ROUTE 44 je unikátní technologie vyvinutá a patentovaná firmou Singing Rock. Posunuje hranice možností ve výrobě lan průměru 10,5 mm. Technologie ROUTE 44 umožňuje dát lanům 10,5 mm vlastnosti, považované dříve za neslučitelné. Přidáme v jednom parametru, a nemusíme ubrat v jiném. Takže vy získáte ... jednoduše LEPŠÍ lano

ROUTE 44 - statická lana

Potřebujete statické lano 10,5mm?
Lehké, pevné, s dostatečnou životností ... samozřejmě.
ROUTE 44 ovšem nabízí víc, než byste od statického lana - při daném průměru, hmotnosti a životnosti čekali. Lano pletené technologií ROUTE 44 je kompaktnější, poddajnější, a především je pevnější než cokoli předtím - je to lano pro aplikace s vysokým požadavkem na bezpečnost.

ROUTE 44 10,5 mm je nejpevnější momentálně komerčně dostupné polyamidové lano tohoto průměru, a to při zachování všech požadavků na moderní statické lano se schopností zachytit pád uživatele a tedy s nízkou rázovou silou.

Co přesně použitím technologie ROUTE 44 získáme u statických lan:

SINGING ROCK a ROUTE 44 jsou registrované ochranné známky firmy Singing Rock s.r.o. ROUTE 44 je patentovaná technologie firmy Singing Rock s.r.o. pro pletení dynamických a statických lan

TERMOTRANSFER

Termotransferové koncové značení lan SINGING ROCK. Toto značení se neodlepuje a nevytváří na koncích lan rozšíření, které se může zachytávat při stahování lana ze slanění apod.

ULTRASONIC

Dokonalé zakončení konců lan. Posledních cca 15 mm délky lana je jádro s opletem spojeno v jeden kompaktní celek.