Domů / HOROLEZECTVÍ A PRÁCE / Spojovací prostředky

Grillon MGO Délka 2 m


Žádné hodnocení. Kód: L052DA00 Produktové číslo: 3342540821675
Výrobce: Petzl
Dostupnost: Připraveno k odeslání
4.599,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 3 Dny
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Grillon MGO Délka 2 m

Nastavitelný spojovací prostředek GRILLON MGO se používá k vytvoření polohovacího systému jako doplněk systému zachycení pádu. Jeho délku lze snadno a velmi přesně nastavit pro pohodlné zaujmutí pracovní polohy na daném pracovním stanovišti. Podle jeho sestavení může být použitý jednoduše, nebo dvojitě. Velkokapacitní karabina MGO umožňuje připojení na kovové konstrukce. GRILLON MGO se vyrábí v délkách 2 a 3m. Certifikovaný pro Severní Ameriku, Evropu a Rusko.

Univerzální

  • Použití dvěma způsoby: Spojovací prostředek GRILLON MGO lze také používat dvojitě (na postranních připojovacích bodech postroje), když musí uživatel pracovat s oporou nohou o podložku. Tento způsob použití lépe rozprostře zatížení do pásu postroje. Uživatel přesně nastaví svoji polohu stlačením otočné vačky prostředku.
  • Jednoduché použití: Pokud existuje kotvící bod přímo nad uživatelem, připojí se GRILLON MGO z kotvícího bodu přímo do předního připojovacího bodu postroje a zátěž je rovnoměrně rozprostřena mezi pás a nožní popruhy postroje. Uživatel upravuje jeho polohu pomocí rukojeti, zatímco druhou rukou drží volný konec lana.

Snadná manipulace

  • Zašitá zakončení s plastovými kryty: Zašitá zakončení zvyšují jejich pevnost (ve srovnání se zakončením uzly) a snižují velikost. Tyto plastové kryty chrání švy proti oděru a usnadňují manipulaci, drží spojku ve správné poloze.

Rozlišení jednotlivých délek

  • Délku spojovacího prostředku je možné okamžitě rozpoznat podle barevného štítku na konci pro karabinu.

Náhradní lana

  • Lana pro spojovací prostředky GRILLON MGO jsou také dostupná samostatně pro výměnu v případě vyřazení lana z používání např. z důvodu jeho poškození.

GRILLON kotvící zařízení

  • Rychle nastavitelné kotvící zařízení lze použít pro rychlé zřízení pevného kotvícího bodu. Požadované délka lana se dá snadno nastavit pomocí integrovaného samoblokovacího zařízení. Odnímatelný ochranný potah umožňuje hladký prokluz lana a chrání ho proti oděru.
Specifikace
Hmotnost 1220g
Certifikace ANSI Z359.3, CSA Z259.11, CE EN 358, CE EN 12841 type C, EAC
Barva bílá/žlutá
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.