Domů / Podle výrobce / Grivel

Cepín Grivel X MONSTER


Žádné hodnocení. Kód: SR-GA023YGX00
Dostupnost: Připraveno k odeslání
3.150,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 3 Dny
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Cepín Grivel X MONSTER

Cepín Monster v období mezi lety 2004–2005 otřásl všemi hluboce zažitým pravdami o lezeckém vybavení. Spousta konkurentů firmy Grivel se jej pokoušela dohnat, dokonce i podvodnými metodami. Celý koncept byl však v pořádku a dnes ho vystřídal poněkud méně extrémní výrobek – X Monster.

Topůrko je o něco rovnější a rukojeť je vhodnější pro vertikální lezení (cepín Monster se oproti tomu lépe hodil na převisy). Multi-grip design lezci umožňuje pustit svou obrazotvornost z řetězu.

Tenčí zobák pro lámavý led. Zobák je kratší a jeho propojení s úzkým topůrkem umožňuje hlubší dosah, protože nic nebrání tomu, aby se hrot uchytil mezi dvěma ledovými pilíři nebo v úzkých spárách.

Díky ohebnému topůrku, kterému v nedávných dobách tolik lezců přišlo na chuť, je uchycení ve spárách, včetně těch nevertikálních, snazší a bezpečnější. Jen si vzpomeňte, jaký to byl pokrok, když se při skoku o tyči začaly místo pevných tyčí používat ty ohebné!

Zadní část cepínu je takřka kladivo – ideální pro jištění ve větších spárách ve smíšeném terénu. K dostání také s klasickou lopatkou. Otvor v topůrku lze použít na připevnění poutka. Na konci rukojeti je malý protiskluzový bodec.

Moderní grafika a přijatelné ceny pro ty, kteří začínají nebo mají omezené finanční možnosti, což uvítá zejména mladší generace.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kód obchodníka: GA023YGX00
Materiál: chrom-molybdenová ocel
Hot forged: ano
Hrot: reverzní/pozitivní (výměnný)
Lopatka/kladivo: kladivo
Násada: CE PPE 2
Pryžová rukojeť: ano
Hmotnost: 695 g
Délka: 47 cm
Použití: G, H
Značka: Grivel
Specifikace
Váha 0.75 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.