Domů / Podle výrobce / Petzl

Contact 9,8 80 m


Žádné hodnocení. Kód: R33AT 080 Produktové číslo: 3342540099104
Dostupnost: Připraveno k odeslání
5.760,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 2 - 3 Dny
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Contact 9,8 80 m

Jednoduché lano o průměru 9,8 mm je univerzální a vhodné pro adepty na extrémní lezení. Svým průměrem je vhodné pro pokročilejší lezce, kteří se chtějí zlepšovat ve skalách směrem k extrémnímu lezení. Tento model nabízí vynikající poměr hmotnosti a odolnosti při univerzálním použití.

  • Univerzální lano pro zlepšující se sportovní lezce, vyvážený poměr hmotnosti a odolnosti, průměr vhodný pro všestranné využití a nácvik na přechod k tenkým lanům.
  • Dlouhá trvanlivost a snadná manipulace díky zesílenému opletu a zatavení konců jádra a opletu ultrazvukem UltraSonic Finish.
  • ClimbReady Coil: lano je z výroby smotané tak, že ho můžete začít používat pro lezení rovnou z originálního balení bez dalšího přemotávání.
  • Účinnější jištění: malé statické i dynamické prodloužení lana, průměr vhodný pro jistící pomůcky, označení středu lana Middle Mark.
  • EverFlex: speciální úprava jádra a opletu stabilizuje jádro a zlepšuje jeho konsistenci, což umožňuje vynikající ovladatelnost a kompaktnost po celou dobu životnosti lana.
  • Vyrábí se ve dvou barevných odstínech: modré, tyrkysové.

 

Specifikace
Průměr 9,8mm
Délka 80m
Hmotnost/1m 60g
Počet pádů 7
Materiál polyamid
Certifikace CE EN 892, UIAA
Hmotnost/1m-oplet 41%
Max. rázová síla 840daN
Dynamické prodloužení 35%
Statické prodloužení 9%
Počet bobinů 40
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.